Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Festival českej a slovenskej tvorby pre deti v Prahe.

Krátky opis
„Festival české a slovenské tvorby pro deti” v Praze. Programy projektu jsou součástí Festivalu který se uskuteční v říjnu 2023 v Praze. „Festival českej a slovenskej tvorby pre deti”v Prahe. Programy projektu sú súčasťou tohoto festivalu, ktorý sa uskutoční v októbri 2023 v Prahe
Fotogaléria
Názov podujatia
Fónka a Tónka z Gramofónie

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
02.10.2023

Popis projektu

Rozprávkový muzikál o škriatkach, putujúcich svetom na starom gramostroji. Cestou objavujú záhadné veci a hľadajú si nových kamarátov.

Názov prímateľa
Harry Teater, o. z.

Celkový rozpočet:
2 477,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €