Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvoja knižnica

Krátky opis
V rámci nášho "jesenného knihobrania" privítame v Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi ilustrátora Filipa Horníka. Jeho tvorivá dielňa nám pripomenie, že knihy a príbehy nie sú len o písmenách. Dôležitou súčasťou kníh a časopisov sú ilustrácie, vďaka ktorým príbehy doslova ožívajú. Workshop, ktorý sa uskutoční 5. októbra 2023 na Záhradníckej 21 o 9.00 hod. deťom objasní, ako vznikajú obrázky v ich obľúbených knihách a zároveň si prácu ilustrátora budú môcť vyskúšať na vlastnej koži.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nie je to len o písmenách

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
05.10.2023

Popis projektu

V rámci "jesenného knihobrania" máme veľkú česť privítať v Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi ilustrátora Filipa Horníka. Jeho tvorivá dielňa nám pripomenie, že knihy a príbehy nie sú len o písmenách. Dôležitou súčasťou kníh a časopisov sú ilustrácie, vďaka ktorým príbehy doslova ožívajú. Workshop, ktorý sa uskutoční 5. októbra 2023 na Záhradníckej 21 o 9.00 hod. deťom objasní, ako vznikajú obrázky v ich obľúbených knihách a zároveň si prácu ilustrátora budú môcť vyskúšať na vlastnej koži.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €