Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

365 dní v knižnici

Krátky opis
Hekni pasce sociálnych sietí a buď profík. Dva workshopy pre žiakov II. stupňa základných škôl; 3. október o 9.00 a 11.00 hod. so psychologičkou a terapeutkou Jarmilou Tomkovou a psychológom Jurajom Holdošom
Fotogaléria
Názov podujatia
Hekni pasce sociálnych sietí

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
03.10.2023

Popis projektu

Workshopy budú zamerané na oblasť toxického pôsobenia sociálnych sietí na mladých a na ich sebahodnotu, vzhľad, neustále porovnávanie sa, šírenie hoaxov, ale aj nadmerné používanie, ktoré sa odráža aj v celkovej životnej spokojnosti, na zdraví, výkone a vo vzťahoch. Cieľom je spoločné hľadanie spôsobov zdravšieho a bezpečnejšieho používania sociálnych sietí.                                                                                                                     

Lektorka Jarmila Tomková má skúsenosti z psychologického poradenstva v školskom prostredí aj individuálne. Spolupracovala na kampaniach digiQ či bezpečnenanete.sk v spolupráci s firmou ESET. Psychológ Juraj Holdoš je odborníkom na online závislosti a vyučuje na Katedre psychológie Katolíckej univerzity v Ružomberku.

Názov prímateľa
Liptovská knižnica Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
5 620,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €