Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie a komunitné akcie

Krátky opis
Silné príbehy a reportáže, ktoré hýbu svetom s Filipom Ostrowskim a Jurajom Koudelom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Večer s vydavateľstvom Absynt

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
20.09.2023

Popis projektu
Zorientujte sa vo svete kvalitných kníh. Súčasťou podujatia bude prezentácia aktuálnych knižných noviniek za účasti vydavateľov. Moderuje Zuzana Golianová.
Oboznámte sa s históriou vydavateľstva, portfóliom, edičnými plánmi aj príbehmi zo „zákulisia“.  Vydavateľstvo Absynt vydáva knihy pre 21. storočie. Zvedavých a odvážnych ľudí sprevádza chaosom dnešnej rýchlej doby a prináša im príbehy a reportáže, o ktorých je potrebné hovoriť nahlas. Absynt podáva dôležité témy pútavo a zrozumiteľne.
Podujatie z cyklu Čítanie v tráve.
Názov prímateľa
STAROMESTSKÁ KNIŽNICA

Celkový rozpočet:
5 700,00 €

Výška podpory:
5 100,00 €