Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poď z ulice do knižnice. VIII. ročník

Krátky opis
VIII. r. projektu si kladie za cieľ ďalšie prehĺbenie čitateľskej gramotnosti. Najmenším je venovaný cyklus Batoláriá v knižnici alebo čo sa v detstve naučíš. Predškolákom a školákom ponúkneme interaktívne dramatizácie kreatívne dielne a výstavu v cykle Poďme, deti, do divadla, výstavu výnimočných kníh, stretnutia detských čitateľov v Čitateľskom klube a letné tábory. Viacerými podujatiami si uctíme 100. výročie narodenia K. Bendovej ( výtvarná súťaž, výstava, prezentácie kníh a ďalšie).
Fotogaléria
Názov podujatia
Aktivity pre predškolákov a ich rodičov

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
01.10.2023

Popis projektu

nedeľa 1.októbra 2023 o 10.30 h

Rybka hľadá rodinu

Divadelné predstavenie na motívy knihy Marianny Čaučíkovej. Účinkuje divadlo TUŠ.

o 11.15 h Podmorská cesta Literárno-výtvarný workshop pre deti. Lektorka Kristína Sviteková.

o 11.15 h Učíme sa čítať knihy Interaktívny vzdelávací workshop pre rodičov s malými deťmi. Lektorka Barbora Krajč Zamišková.

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
5 900,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €