Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

V knižnici hravo a veselo

Krátky opis
Dramatizované čítanie so spisovateľom a divadelníkom Jožkom Jenčom bude humoristicky zamerané určené širokej čitateľskej verejnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dramatizované čítanie so spisovateľom a divadelníkom Jožkom Jenčom

Miesto konania / kraj
Rudlov / Vranov nad Topľou

Termín konania
01.10.2023

Popis projektu

Dramatizované čítanie so spisovateľom a divadelníkom Jožkom Jenčom bude humoristicky zamerané určené širokej čitateľskej verejnosti.

Názov prímateľa
Obec Rudlov

Celkový rozpočet:
2 440,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €