Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Cena P. O. Hviezdoslava 2023

Krátky opis
Odborný seminár o prekladoch diel slovenskej literatúry do cudzích jazykov a odovzdávanie Ceny P. O. Hviezdoslava zahraničnému prekladateľovi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Cena P. O. Hviezdoslava 2023

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
28.09.2023

Popis projektu


Odborný seminár o prekladoch diel slovenskej literatúry do cudzích jazykov a odovzdávanie Ceny P. O. Hviezdoslava zahraničnému prekladateľovi/prekladateľke.

Dátum: 28. september 2023

Čas: 15.00h

Miesto: Zichyho palác - Hudobný salón, Ventúrska 9, Bratislava - Staré Mesto

Účinkujúci: Marián Andričík, Svetlana Kmecová, Saša Vojtechová Poklač, Diana Pungeršič (Slovinsko), Zvonko Taneski

Umelecký prednes: Terézia Struhárová

Hudobné improvizácie: Emília Nádlerová, harfa

Názov prímateľa
Asociácia organizácií spisovateľov Slovenska

Celkový rozpočet:
3 930,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €