Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Koža a kožušina - výstava a múzejno-pedagogické aktivity

Krátky opis
Banícke múzeum v Rožňave, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, organizuje pre pedagógov a zástupcov kultúrno-vzdelávacích a sociálnych inštitúcií metodický deň. V Zážitkovom centre Sentinel /Šafárikova 43, 048 01 Rožňava/ si môžu záujemcovia vypočuť prednášky Prečo koža a kožušina? a Remeselník hor sa s kožou na trh!. Okrem prednášok absolvujú praktickú ukážku a zhotovia si kožený výrobok. Na záver sa môžu zúčastniť prehliadky výstavy Koža a kožušina - od úžitku k luxusu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Metodický deň - odborné vzdelávanie pedagógov a zástupcov kultúrno-vzdelávacích a sociálnych inštitúcií

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
25.09.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Banícke múzeum v Rožňave

Celkový rozpočet:
9 670,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €