Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorcovia kníh medzi deťmi a mládežou 2023

Krátky opis
V Turčianskej knižnici v Martine sa dňa 25. 09. 2023 o 08:40hod uskutoční beseda so spisovateľom Dušanom Valentom. Beseda sa uskutoční na pracovisku náučnej literatúry v centrálnej knižnici.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Dušanom Valentom

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
25.09.2023

Popis projektu

Dušan Valent ako prvý slovenský autor napísal knihu o dinosauroch pre deti. Zároveň publikuje odborné články v periodikách na vedecké témy ako je pravek, ľudské dejiny, či vesmír.  Deti budú mať možnosť vypočuť si rôzne zaujímavosti a diskutovať s autorom o pravdivých i nepravdivých mýtoch.  Besedy sa zúčastní dohodnutý kolektív žiakov 2.stupňa ZŠ.

Názov prímateľa
Turčianska knižnica v Martine

Celkový rozpočet:
2 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €