Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorcovia kníh medzi deťmi a mládežou 2023

Krátky opis
V Turčianskej knižnici v Martine sa dňa 25. 09. 2023 o 09:00hod. uskutoční beseda s ilustrátorkou Zuzanou Jančovou. Beseda sa uskutoční na pobočke Ľadoveň.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda so Zuzanou Jančovou

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
25.09.2023

Popis projektu
Beseda s ilustrátorkou Zuzanou Jančovou sa uskutoční dňa 25. 09. 2023 o 09:00hod. na pobočke Ľadoveň.
Pani ilustrátorka sa venuje komiksovej tvorbe pre mládež,  taktiež maľuje obrazy a vytvára digitálne kresby. Študenti sa počas besedy dozvedia, čo všetko komiks a celý proces tvorby obnáša a na záver si počas tvorivej dielne vyskúšajú navrhnúť krátky komiks. Besedy sa zúčastní dohodnutý kolektív študentov gymnázia J. Lettricha.
Názov prímateľa
Turčianska knižnica v Martine

Celkový rozpočet:
2 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €