Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LiteraTÚRA

Krátky opis
Pozývame Vás na besedu so spisovateľkou Luciou Olrinkovou. Písanie je pre ňu relaxom a tento rok vydala svoju piatu knihu - Keď rozkvitnú čerešne. Je autorkou ženských románov Ako slaný karamel, Spoločníčka, Plakať som si zakázala a Plakať je dovolené. Tešíme sa na spoločné stretnutie! Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
LiteraTÚRA: Beseda s Luciou Olrinkovou

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
21.09.2023

Popis projektu
Pozývame Vás na besedu so spisovateľkou Luciou Olrinkovou. Písanie je pre ňu relaxom a tento rok vydala svoju piatu knihu - Keď rozkvitnú čerešne.
Je autorkou ženských románov Ako slaný karamel, Spoločníčka, Plakať som si zakázala a Plakať je dovolené.
Tešíme sa na spoločné stretnutie!
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €