Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Galéria plná hudby 2023

Krátky opis
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch Vás pozýva na cyklus komorných koncertov XVI. ročník GPH 2023. Vstupné: 3,- Eur Začiatok koncertov: 17,00 h. Miesto: Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch
Fotogaléria
Názov podujatia
Cyklus komorných koncertov - Galéria plná hudby 2023

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
26.09.2023 - 12.12.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch - Ernest Zmeták Művészeti Galéria, Érsekújvár

Celkový rozpočet:
5 220,00 €

Výška podpory:
4 200,00 €