Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

One, two, three - ideš z hry!

Krátky opis
Dobrodružná jazyková cesta okolo sveta, kde sa babka a dedko naučia, ako prežiť v cudzine.
Fotogaléria
Názov podujatia
One, two, three...ideš z hry!

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
29.09.2023

Popis projektu

Dobrodružná jazyková cesta okolo sveta, kde sa babka a dedko (a my diváci spolu s nimi) naučia, ako prežiť v cudzine. Naši hrdinovia Košičania navštívia päť kontinentov a 5 metropol ako Londýn, New York, Sydney, Bombaj a Kapské mesto. Stretnú zaujímavých ľudí, ochutnajú nové chute a najmä sa popasujú s angličtinou. Aké skvelé zážitky ale aj útrapy ich na cestách postretnú, zažijete v našom bábkovom divadle už čoskoro. See you soon!

Inscenácia je určená divákom od 3 rokov. Miesto konania: Alžbetina 38. 

Názov prímateľa
Bábkové divadlo v Košiciach

Celkový rozpočet:
21 700,00 €

Výška podpory:
8 250,00 €