Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

V knižnici hravo a veselo

Krátky opis
Našim cieľom je zachovávať a dostať do povedomia slovenské zvyky a tradície, ktoré dnešné deti a mládež poznajú len málo z toho, čo nám tu naši predkovia zanechali. V knižnici sa predstavia zaujímaví lektori - remeselníci, ktorí porozprávajú o tradíciách na Zemplíne a predvedú ukážky z drevorezby a zdobenia perníkov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Remeselnícky deň

Miesto konania / kraj
Rudlov / Vranov nad Topľou

Termín konania
24.09.2023

Popis projektu

Počas Remeselníckeho dňa sa v knižnici predstavia zaujímaví lektori Anna Lipkošová, ktorá predstaví tradície na Zemplíne a zdobenie perníkov a Jozef Myšľan, ktorý predvedie ukážky z drevorezby.

Názov prímateľa
Obec Rudlov

Celkový rozpočet:
2 440,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €