Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihe

Krátky opis
Prednáška s výchovnou poradkyňou Miroslavou Vagačovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Efektívne rodičovstvo

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
26.09.2023

Popis projektu

Beseda – prednáška bude spojená aj s prezentáciou.

Téma:  Efektívne rodičovstvo – rešpekt a dôvera v každom kroku. Základné princípy budovania vzťahu medzi rodičom a dieťaťom sú postavené na spojení vo vzájomnom rešpekte, prijatí a zodpovednosti. Dôvery plný vzťah je tým, čo robí výchovu účinnú (efektívnu). Nesmie však chýbať bezpečný priestor, kde dieťa spoznáva ako dokáže fungovať v interakcii so svojim okolí. Podmienkou, aby sa dieťa vyvíjalo do vlastnej jedinečnosti je rodičovské láskavé a pevné vedenie. Výsledkom je vzájomná spolupráca. Prednáška Vám predstaví princípy Efektívneho rodičovstva na rôznych príkladoch či situáciách.

Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €