Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorcovia kníh medzi deťmi a mládežou 2023

Krátky opis
V Turčianskej knižnici v Martine sa dňa 19. 09. 2023 o 11:30h. uskutoční beseda so spisovateľom Igorom Válekom. Beseda sa uskutoční na pobočke Záturčie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Igorom Válekom

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
19.09.2023

Popis projektu

Beseda so spisovateľom Igorom Válekom sa uskutoční na pobočke Záturčie dňa 19. 09. 2023 o 11:30h.  Na besede autor predstaví svoje knihy, ktoré sú plné tajomných príbehov, ktoré naši predkovia uložili do legiend a povestí.
Autor taktiež priblíži namáhavú a komplexnú prácu zberateľa a zostavovateľa povestí. Besedy sa zúčastní dohodnutý kolektív žiakov 1.stupňa ZŠ.

Názov prímateľa
Turčianska knižnica v Martine

Celkový rozpočet:
2 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €