Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jedným dychom 2023/2024

Krátky opis
Reprízy performatívnych diel divadla Jedným dychom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Krehkosť / repríza

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
21.11.2023 - 30.06.2024

Popis projektu

Autorská pohybová stereodráma skúmajúca krehkosť.

„Hlučný hnev, tichý hnev, všetok hnev búra a ničí všetko krehké. Lásku poznám ako dusivú a manipulatívnu okolnosť, ktorá denne kontroluje, či si ju zaslúžiš. Neľutujem sa, som veľká, obratne fingujem boj. Nie sme na to stavané. Môžeš utekať, môžeš sa cítiť na roztrhanie, ale nestane sa to. Okamih tesne pred výbuchom je tak únavný. Tak ukrutne únavný. Ale budeš ho chcieť zažiť. Opäť sa rozbehnúť.”

  • Réžia: Veronika Malgot
  • Choreografia: Libuša Čižmárik Bachratá
  • Scénografia, kostýmy: Laura Štorcelová
  • Dramaturgia: Marek Godovič
  • Projekcia: Veronika Šmírová
  • Hudba: Martin Geišberg

A4 - priestor súčasnej kultúry, 19:00 , predaj na GOOUTNázov prímateľa
ultraviolet

Celkový rozpočet:
19 075,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €