Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla K v sezóne 2023/2024

Krátky opis
"Dotýkam sa zvnútra neistoty. Nie je až tak silná, tuhá, ale vie mi obmedziť ostrý výhľad na svet. Núti ma pozrieť sa priamo do seba a pohladiť sa zvnútra. Orgány, steny vnútorného človeka.” Päť ľudí. Päť svetov neistoty. Vnútorných, autentických, aj rozporuplných spôsobov spolunažívania istoty a neistoty v živote jednotlivca, ktoré divákom performeri odhaľujú putovaním po rôznych miestach divadla. 25.9.2023 o 19.30 na Palackého 5 v Bratislave.
Fotogaléria
Názov podujatia
Neistota

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
25.09.2023

Popis projektu

Autorská inscenácia o istote, ktorá sa ukazuje iba z neistého. 

"Dotýkam sa zvnútra neistoty. Nie je až tak silná, tuhá, ale vie mi obmedziť ostrý výhľad na svet. Núti ma pozrieť sa priamo do seba a pohladiť sa zvnútra. Orgány, steny vnútorného človeka.”

Päť ľudí. Päť svetov neistoty. Vnútorných, autentických, aj rozporuplných spôsobov spolunažívania istoty a neistoty v živote jednotlivca, ktoré divákom performeri odhaľujú putovaním po rôznych miestach divadla.

25.9.2023 o 19.30 v Divadle K na Palackého 5 v Bratislave.

Performeri: Emma Tomková,  Juliana Svítková, Tomáš Senko, Klaudia Rybovičová, Zuzana Garaiová, Jozef Eduard Masarik 
Námet a réžia: Mária Piatriková
Koncept a dramaturgia: Mária Piatriková, Stanislav Piatrik, Jozef Eduard Masarik
Scénografia: Jozef Eduard Masarik
Pohybová spolupráca: Lívia Mendéz Balážová
Hudba: Alžbeta Malovcová

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vstupné: 10 EUR

Názov prímateľa
Projekt Kekse

Celkový rozpočet:
24 300,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €