Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna čitáreň

Krátky opis
Andrea Rimová, autorka s bohatou knižnou tvorbou sa predstaví v rámci projektu "Literárna čitáreň", ktorá si získala veľkú priazeň u čitateľskej verejnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Andrea Rimová, tajomný svet autorskej knižnej tvorby.

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
29.09.2023

Popis projektu

Literárna čitáreň je  projekt, ktorý si získal veľkú obľubu u čitateľskej verejnosti. Je zameraný na súčasných slovenských autorov prostredníctvom osobného stretnutia v Okresnej knižnici Dávida Gutgesela v Bardejove. V rámci projektu sa predstaví autorka Andrea Rimová s  bohatou knižnou tvorbou, a  na autorskej besede „Tajomný svet autorskej knižnej tvorby“, ktorá je venovaná širokej čitateľskej verejnosti porozpráva o knižnej tvorbe a novom  pripravovanom knižnom titule.

Názov prímateľa
Okresná knižnica Dávida Gutgesela

Celkový rozpočet:
2 225,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €