Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvoja knižnica

Krátky opis
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi pozýva mladých čitateľov na besedu so spisovateľkou Zuzanou Kubašákovou. Autorka kníh pre deti predstaví svoje diela, ktoré sú deťom blízke práve preto, že popisujú reálne situácie z ich života ozvláštnené rozprávkovými prvkami. Na stretnutie s ňou sa môžeme tešiť 28.9.2023 o 9.00 a 10.15 hod. na Záhradníckej 21.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pre deti o deťoch

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
28.09.2023

Popis projektu

Hornonitrianska knižnica v Prievidzi pozýva mladých čitateľov na besedu so spisovateľkou Zuzanou Kubašákovou.

Autorka kníh pre deti predstaví svoje diela, ktoré sú deťom blízke práve preto, že popisujú reálne situácie z ich života ozvláštnené rozprávkovými prvkami.

Na stretnutie sa tešíme 28.9.2023 o 9.00 a 10.15 hod. na Záhradníckej 21.


Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €