Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nástupište 1-12

Krátky opis
Multimediálny priestor pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12 vás srdečne pozýva v utorok, 22.mája o 19:00 do podchodu pod Autobusovou stanicou v Topoľčanoch na vernisáž jednodňovej výstavy spojenej s diskusiou o autorvej tvorbe Juraj Rattaj SEDIMATATION (dark lane)
Fotogaléria
Názov podujatia
Prezentácia diel Juraj Rattaj a diskusia (vernisáž)

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
22.05.2018

Popis projektu

Vernisáž jednodňovej výstavy spojenej s diskusiou o autorvej tvorbe

Juraj Rattaj SEDIMATATION (dark lane)

Juraj Rattaj je slovenský umelec, absolvent VŠVU Bratislava ateliér sochy, narodil sa v Bratislave v roku 1984. Vždy ho zaujímala produkcia a postprodukcia umeleckých diel. A to od samotnej výroby umeleckých artefaktov, až po umelecké podnikanie. Ako sochára ho produkcia diel a finančná náročnosť často odrádzala od realizácie a preto sa začal venovať DIY ("Do It Yourself" - "Urob si sám") a Open source.

Je spoluzakladateľ bratislavskej galérie HotDog (od 2010) , ktorú riadi organizačne a kurátorsky.

Názov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
60 000,00 €

Výška podpory:
48 000,00 €