Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lebo na nich záleží... II.

Krátky opis
Stretnutie s veterinárnou lekárkou MVDr. Petrou Fabovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Nechať ich odísť...

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
13.09.2023

Popis projektu

Podujatie pre všetkých milovníkov zvierat.  Tentokrát sa budeme venovať neľahkej téme, ktorá je však tiež súčasťou našich životov. O najčastejších prejavoch terminálneho štádia ochorenia zvieraťa, o  tom, kedy nastáva ten správny čas na odchod a o možnostiach či formách správnej pomoci bude ďalšia náučná prednáška veterinárnej lekárky MVDr. Petry Fabovej, MRCVS z ružomberskej veterinárnej kliniky PetsVET.


Podujatie v rámci projektu Lebo na nich záleží II... z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.


Názov prímateľa
Mestská knižnica Ružomberok

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €