Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Barmuseum v Martine 2023

Krátky opis
Srdečne vás pozývame na nabitý September do Barmusea. Pripravili sme pre vás širokú škálu podujatí, od divadla cez hudobné bomby až po vzrušujúce filmy a taktiež nebude chýbať ani priestor na zmysluplné diskusie. Tešíme sa na vás
Fotogaléria
Názov podujatia
Celomesačná program Barmusea v Martine

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
01.09.2023 - 30.09.2023

Popis projektu
Srdečne vás pozývame na nabitý September do Barmusea. Pripravili sme pre vás širokú škálu podujatí, od divadla cez hudobné bomby až po vzrušujúce filmy a taktiež nebude chýbať ani priestor na zmysluplné diskusie.
Tešíme sa na vás
Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
23 200,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €