Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

PERTU NO 15 – Bohdan Hostiňák – László Szotyory, katalóg k výstave

Krátky opis
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch Vás pozýva na vernisáž výstavy PERTU NO15 Bohdan Hostiňák - László Szotyory, dňa 14. septembra 2023 o 17,00 hodine do Galérie umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch. Výstavu otvorí Helena Markusková. Výstava potrvá do 18. novembra 2023.
Fotogaléria
Názov podujatia
PERTU No15 BOHDAN HOSTIŇAK - LÁSZLÓ SZOTYORY

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
14.09.2023 - 18.11.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch - Ernest Zmeták Művészeti Galéria, Érsekújvár

Celkový rozpočet:
3 700,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €