Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

kultúrne KLBKO

Krátky opis
Zámerom projektu je pripraviť edukačné aktivity zamerané na vzdelávanie detí, mládeže ako aj verejnosti prostredníctvom kultúrno-osvetových aktivít, podporiť sebarealizáciu, a tvorivé využívanie voľného času. Jednotlivé podujatia spolu napĺňajú obsah projektu pod názvom kultúrne KLBKO. Cieľom projektu je podporiť neprofesionálne divadlo, výtvarníctvo, fotografiu a film v regióne Turiec.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mosty kultúry III.

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
14.06.2018

Popis projektu

Projekt vytvára priestor pre podporu mladých ľudí v oblasti  fotografie, cez ktorú sa mladí ľudia majú možnosť kriticky pozerať na svet okolo seba.
Témou prezentácie s názvom 
Ľudia nikoho: budú príbehy tých, ktorí všetko stratili
a nikam nepatria. Prostredníctvom multimediálnej prezentácie študentov stredných škôl témou prevedie reportérka a fotografka Jana Čavojská, ktorá priblíži oblasti Iraku po Islamskom štáte, utečenecké tábory Rohingov v Bangladéši a vojnu na východe Ukrajiny.

Názov prímateľa
Turčianske kultúrne stredisko v Martine

Celkový rozpočet:
7 370,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €