Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

InMusic Celoročná činnosť 2023 - 15 ročník

Krátky opis
Metodický workshop Slabiky pre učiteľov ZUŠ v Kráľovskom Chlmci. Lektormi workshopu budú Ivan Šiller a Tomáš Boroš.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vzdelávací seminár Mesiace a Čísla v Poprade

Miesto konania / kraj
Kráľovský Chlmec / Trebišov

Termín konania
30.08.2023

Popis projektu

Metodický workshop Slabiky pre učiteľov ZUŠ v Kráľovskom Chlmci.

Lektormi workshopu budú Ivan Šiller a Tomáš Boroš. V koncertnej sále ZUŠ v Kráľovskom Chlmci účastníkov čaká bohatý program, ktorý vyvrcholí koncertom a spoločnou diskusiou. Účastníci získajú aj certifikát o absolvovaní semináru.

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
23 488,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €