Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

S detskou knihou - XVI. ročník

Krátky opis
Beseda / autorské čítanie
Fotogaléria
Názov podujatia
Legendy a mýty starých Slovanov

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
26.09.2023

Popis projektu

Krajská knižnica v Žiline, 26. 9. 2023 od 9:00

Legendy a mýty starých Slovanov - besedy (3) s autorkou Zuzanou Kuglerovou

Od regionálnych povestí  Kliatba kožušníkovej vdovy, Turkova stupaj a  Veľká kniha slovenských povestí až po najnovšiu tvorbu spisovateľky so zameraním na obdobie Keltov a Starých Slovanov.

Názov prímateľa
Krajská knižnica v Žiline

Celkový rozpočet:
5 390,00 €

Výška podpory:
4 850,00 €