Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2023

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
HideKnižnica: Andrea Kosírová Hugáňová & Daniel Kosír

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
27.08.2023

Popis projektu

Srdečne pozývame na ďalšie čítanie v našej komunitnej a pred očami ukrytej HideKnižnici!

Tentokrát sa predstavia autori žijúci a tvoriaci v Nitre - manželia Andrejka Kosírová Hugáňová a Daniel Kosír. Budete si môcť vypočuť ukážku ich tvorby z knihy Lesní hrdinovia - O tých, ktorých nik nemá rád a predsa zachránili svet (nielen) pre deti.

Knižka je venovaná deťom i dospelým! V týchto rozprávkach sú hrdinami neobľúbené zvieratá, ktoré dokážu svojim talentom vyriešiť ťažkú situáciu a pomôcť v správnej chvíli.  


~ 27. 8. 2023 od 15:00
~ Hidepark, Nitra
~ vstupné: dobrovoľný príspevok


Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
29 830,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €