Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Viktor Horváth: Môj tank

Krátky opis
Prozaická kniha venovaná udalostiam v Československu 1968 z pohľadu maďarského "spojeneckého" vojaka.
Fotogaléria
Názov podujatia
román

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
15.11.2017 - 15.05.2018

Popis projektu

Román je 4. zväzkom edície K4, ktorá prináša čitateľom v Česku, Maďarsku, Poľsku a na SLovensku tituly zo súčasnej pôvodnej literatúry odrazu. 

V knihe je umiestnené logo FPU a textová informácia o tom, že jej vydanie bolo podporené z verejných zdrojov prostredníctvom Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
IRON LIBRI s.r.o.

Celkový rozpočet:
8 200,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €