Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hudba Modre - 18. ročník medzinárodného festivalu komornej hudby a jazzu

Krátky opis
18. ročník medzinárodného festivalu komornej hudby a jazzu HUDBA MODRE 2023 prinesie 6 koncertov počas štyroch letných dní:
Fotogaléria
Názov podujatia
Hudba Modre * Medzinárodný festival komornej hudby a jazzu

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
17.08.2023 - 20.08.2023

Popis projektu

18. ročník medzinárodného festivalu komornej hudby a jazzu HUDBA MODRE 2023 prinesie 6 koncertov počas štyroch letných dní:
ŠTVRTOK 17.8.

Názov prímateľa
Hudba Modre

Celkový rozpočet:
10 850,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €