Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2023

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nedeľný čil 2

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
16.07.2023

Popis projektu
Druhý nedeľný ČIL tejto sezóny prinesie na Hidepark letnú pohodovú atmosféru nedeľného popoludnia. Týmto letným dňom vás bude sprevádzať dobrá hudba, pri ktorej si môžete vychutnať výborné jedlo a pitie. Ďalej vás čaká trh s lokálnymi remeselnými výrobkami, kreatívne workshopy, čil zóna a rôzne iné aktivity.
~ 16. 7. 2023 od 15:00
~ Hidepark, Nitra
~ vstupné: dobrovoľný príspevok
PROGRAM
~ drobný trh, swap rastlín, spoločenské hry Nithrania (15:00 - 20:00)
~ Zbierka pre Podaj mi ruku (15:00 - 20:00)
~ Výstava Cesta Kakaa a Bavlny (15:00 - 20:00)
~ Workshop na výrobu mobiliáru (15:00 - 20:00) 
Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
29 830,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €