Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KUK fest (festival knihy – umenia – kultúry)

Krátky opis
Tretí ročník letného knižného festivalu
Fotogaléria
Názov podujatia
KUK fest 2023

Miesto konania / kraj
Dolný Kubín / Dolný Kubín

Termín konania
19.06.2023 - 24.06.2023

Popis projektu

Letný knižný festival predstaví knižnicu ako moderný multikultúrny priestor. Celý týždeň sa bude niesť v znamení kníh, autorského čítania, knižných tvorivých dielní, dobrej hudby, ale na svoje si prídu aj milovníci výtvarného umenia, tanca či divadla. Chceme zároveň s knižnicou vyjsť medzi ľudí a priniesť kultúru pod šíre nebo.

Názov prímateľa
Oravská knižnica Antona Habovštiaka v Dolnom Kubíne

Celkový rozpočet:
5 556,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €