Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie a komunitné akcie

Krátky opis
Projekt zameraný na vzdelávanie a zvyšovanie čitateľskej gramotnosti
Fotogaléria
Názov podujatia
Čítame s najmenšími. Štebotavé jazýčky a šikovné prstíčky

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
15.06.2023

Popis projektu

V rámci cyklu Čítame s najmenšími sa 15.6. 2023 o 10.00 hod. uskutoční stretnutie rodičov s deťmi do troch rokov s odborníčkou na čitateľskú gramotnosť PhDr. Ľudmilou Hrdinákovou, PhD. v pobočke Staromestskej knižnice na Blumentálskej 10/A. Podujatie bude zamerané na jazykové hry a jemnú motoriku, ktoré pomáhajú k rozvoju predčitateľskej gramotnosti detí. 

Názov prímateľa
STAROMESTSKÁ KNIŽNICA

Celkový rozpočet:
5 700,00 €

Výška podpory:
5 100,00 €