Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hornonitrianska paleta

Krátky opis
Výtvarné workshopy zamerané na tvorbu asambláží a koláží pod lektorským vedením Mgr. Miriam Kasperkevičovej Bencovej
Fotogaléria
Názov podujatia
Hornonitrianska paleta

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
19.05.2018 - 26.05.2018

Popis projektu

Pokračovanie projektu prostredníctvom dvoch workshopov pod lektorským vedením významnej hornonitrianskej výtvarníčky a výtvarnej pedagogičky Mgr. Miriam Kasperkevičovej Bencovej pre neprofesionálnych výtvarníkov regiónu hornej Nitry. Súčasťou podujatia je powerpointová prezentácia z tvorby lektorky zameranej na využitie princípu koláže,  kaligrafických prvkov a lettrizmu v kompozícii obrazu

Názov prímateľa
K-2000

Celkový rozpočet:
2 600,00 €

Výška podpory:
2 200,00 €