Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie a komunitné akcie

Krátky opis
Projekt na podporu vzdelávania a zvyšovania čitateľskej gramotnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mimomatričné zdroje pri pátraní po predkoch

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
13.06.2023

Popis projektu

Prednáška genealóga Juraja Snopeka nadväzuje na úspešnú prezentáciu o zostavovaní rodokmeňov, ktorá sa konala v knižnici. Prednáška patrí do cyklu Tradičná ľudová kultúra. Účastníci sa naučia hľadať históriu, pôvod, sociálno-ekonomický status svojich predkov z mimomatričných zdrojov. Uskutoční sa 13. 6. 2023 o 17.00 hod. v priestoroch altánku letnej čitárne v Medickej záhrade.

Názov prímateľa
STAROMESTSKÁ KNIŽNICA

Celkový rozpočet:
5 700,00 €

Výška podpory:
5 100,00 €