Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre ľudí

Krátky opis
Letné podujatia Leto s knižnicou (s podnázvom S povesťou v batohu 4) sú určené na pomoc rodičom pri organizovaní voľného času ich detí počas letných prázdnin. Prihlásené deti sa zúčastnia 5-dňových celodenných aktivít, na ktorých budú spoznávať zaujímavé miesta Slovenska, okolia Zvolena, zúčastnia sa mnohých hier a workshopov. Budú realizované v 2 turnusoch, 17. – 21. júla a 14. – 18. augusta 2023. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Leto s knižnicou

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
17.07.2023 - 18.08.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Krajská knižnica Ľudovíta Štúra

Celkový rozpočet:
5 060,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €