Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poznanie ukryté v knihe

Krátky opis
Divadelná inscenácia pre deti v maďarskom jazyku
Fotogaléria
Názov podujatia
Varené vajíčko nespieva

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
20.06.2023

Popis projektu

Galantská knižnica už tradične usporadúva podujatie pre prváčikov základných škôl pri príležitosti privítania letných prázdnin. Tentokrát pozývame deti na divadelnú inscenáciu Silvestra Lavríka pod názvom Varené vajíčko nespieva. Inscenácia bude určená pre deti maďarských škôl, preto bude v maďarskom jazyku.

Názov prímateľa
Galantská knižnica

Celkový rozpočet:
5 050,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €