Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica - záhrada poznania a porozumenia

Krátky opis
Všetkých detských čitateľov a čitateľky pozývame na stretnutie s psychologičkou, prekladateľkou a spisovateľkou Annou Ďarmati. Je to zároveň maminka troch detí, ktorú práve kombinácia cvičenia detského tai chi na kurzoch a v denných táboroch a zároveň čítanie rozprávok vlastným deťom priviedlo k písaniu detských rozprávok. Sú jemne inšpirované múdrosťou tai chi a ich cieľom je priniesť deťom to, čo sa v tai chi dá nájsť - rovnováhu, uvoľnenie, emocionálnu stabilitu, vnútornú silu, sebadôveru.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tajomstvo ríše draka

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
15.06.2023

Popis projektu

Podujatie sa koná o 9.00 v pobočke Prednádražie a o 10.30 v herni. 

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €