Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica - záhrada poznania a porozumenia

Krátky opis
Naša knižnica bude hostiť výnimočnú hostku. Bude ňou Beata Balogová, ktorá patrí k renomovaným slovenským novinárom, v súčasnosti je šéfredaktorkou denníka SME. Literárny publicista Jozef Dado Nagy sa s ňou bude zhovárať o jej debutovom románe Kornélie, ktorý vyvolal nielen veľký čitateľský ohlas, ale aj záujem zahraničných vydavateľov. Ide o autobiograficky ladenú rodinnú ságu niekoľkých generácií silných žien z južného Gemera napísanú v štýle magického realizmu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Kornélie

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
13.06.2023

Popis projektu

Podujatie sa koná o 17.00 hod. v záhradnej čitárni.


Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €