Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kreatívne tvorenie III.

Krátky opis
Zátišie grafitom - workshop, ktorý motivuje a podporuje rozvoj výtvarnej tvorby a zároveň vytvára priestor na prezentáciu vlastnej tvorby.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zátišie grafitom

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
18.07.2023 - 28.07.2023

Popis projektu

Zátišie grafitom - workshop, ktorý motivuje a podporuje rozvoj výtvarnej tvorby a zároveň vytvára priestor na prezentáciu vlastnej tvorby. Workshop ukončený výstavou. Lektorom je doc. Daniel Szalai, akad. maliar.


Názov prímateľa
Regionálne osvetové stredisko v Nových Zámkoch, Regionális Művelődési Központ Érsekújvár

Celkový rozpočet:
5 011,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €