Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre ľudí

Krátky opis
Cyklus Deti hurá do čítania je krajskou knižnicou realizovaný niekoľko rokov. Pozostáva zo stretnutí a ilustračných dielní žiakov ZŠ s tvorcami detských kníh. Tentoraz sa uskutoční ilustračná dielňa pre starších žiakov pod vedením Denisy Cabadaj Ogino, autorky knižky Ogi báje (2023) z prostredia Japonska. Žiaci spoznajú a vyskúšajú si staré umenie písania krásneho písma rukou pomocou štetca na výkresy. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Deti hurá do čítania - Denisa Cabadaj Ogino

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
15.06.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Krajská knižnica Ľudovíta Štúra

Celkový rozpočet:
5 060,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €