Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna čitáreň

Krátky opis
Projekt „Literárna čitáreň“ je zameraný na súčasných slovenských autorov prostredníctvom osobného stretnutia v Okresnej knižnici Dávida Gutgesela v Bardejove.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mirka Zahradníková a motivačná prednáška pre dospelých na tému, „Žime radostnejšie“.

Miesto konania / kraj
Bardejov / Bardejov

Termín konania
22.06.2023

Popis projektu

V rámci projektu  Literárna čitáreň  nám autorka Mirka Zahradníková  pripraví motivačnú prednášku pre dospelých na tému „Žime radostnejšie“. Ťahák pre dospelých vám  ponúkne návod ako si utriediť myšlienky, zamyslieť sa nad sebou samým, a tiež spoznať sám seba, ako si veriť, správne sa rozhodovať  a mať dobrú náladu. Hlavným krédom prednášky pre dospelých je. "Dokážem všetko, čo si zaumienim, som odvážny, verím si".

 

 

  

Názov prímateľa
Okresná knižnica Dávida Gutgesela

Celkový rozpočet:
2 225,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €