Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podajme tradíciu následovníkom

Krátky opis
Učíme sa umeniu, výtvarný kurz - Architektúra v kostole
Fotogaléria
Názov podujatia
Podajme tradíciu nasledovníkom/Učíme sa umeniu/Architektúra v kostole

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
19.06.2023

Popis projektu

Kresba  v interiéri Piaristického kostola, ktorý sa celý nesie  v barokovom štýle -  inšpirácia architektúrou.  Kresba  interiéru kostola -  detaily alebo celky, ceruzou a s farebným akcentom.  Ceruza, papier, olejový pastel.

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
9 930,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €