Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2022-2023

Krátky opis
dramatický workshop pre deti vo veku od 7 - 12 rokov
Fotogaléria
Názov podujatia
Za oponou

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
19.06.2023

Popis projektu

Srdečne pozývame na dramatický workshop Za oponou, ktorý sa uskutoční 19.6.2023 o 8:30 v Starej jedálni (Pekná cesta 3020, Bratislava).


O PROJEKTE:

Pýtali ste sa niekedy, že kto všetko sa skrýva za uvedením diela na javisku alebo aký je rozdiel medzi dramatikom a dramaturgom? Vo workshope Za oponou sa dozviete odpovede na tieto otázky a ešte omnoho viac.


LEKTORI/KY: Lucia Janovová, Róbert Máťuš


http://www.divadlofi.com">www.divadlofi.com


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu.


Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
7 340,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €