Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Aktivity Divadla FÍ 2022-2023

Krátky opis
dramatický workshop pre deti predškolského a mladšieho školského veku
Fotogaléria
Názov podujatia
Malý les

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
12.06.2023

Popis projektu

Srdečné pozývame na dramatický workshop Malý les, ktorý sa uskutoční 12.6.2023 o 8:15 na Základnej škole Narnia (Mozartova 10, Trnava).


O PROJEKTE:

Kto všetko žije v lese? Čo sa stane ak priveľa prší? Čo všetko tvorí les?

Aj toto sú otázky, na ktoré sa pozrieme v dramatickom workshope Malý les. Počas jednej vyučovacej hodiny deti preskúmajú témy ekológie a ochrany životného prostredia. Na záver sa nám možno podarí aj vlastný malý les vyrobiť.

Tešíme sa na spoločné dobrodružstvá.


LEKTORI/KY: Lucia Janovová, Róbert Máťuš


http://www.divadlofi.com">www.divadlofi.com


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu

Názov prímateľa
Divadlo FÍ

Celkový rozpočet:
7 340,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €