Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Spiš píše

Krátky opis
V rámci projektu Spiš píše pokračujeme v cykle šiestich besied so spisovateľmi, ktorí pochádzajú z regiónu Spiš alebo v ňom pôsobia. Tentokrát nám svoju tvorbu predstaví Gréta Fábryová. Moderátor stretnutia Lukáš Marhefka sa okrem iného bude s autorkou rozprávať o tom, ako sa z molekulárnej biologičky stane spisovateľka a ako vznikala kniha Do neba ma nevezmú.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie so spisovateľkou Grétou Fábryovou

Miesto konania / kraj
Stará Ľubovňa / Stará Ľubovňa

Termín konania
20.06.2023

Popis projektu

V rámci projektu Spiš píše organizujeme cyklus šiestich besied so spisovateľmi, ktorí pochádzajú alebo pôsobia v regióne Spiš. Na jednotlivých stretnutiach nám spisovatelia predstavia svoju tvorbu a dozvieme sa, ako sa autorom na Spiši píše. Moderátorom stretnutia bude Lukáš Marhefka a program bude doplnený hudobným vystúpením žiakov zo ZUŠ Jána Melkoviča v Starej Ľubovni. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Ľubovnianska knižnica

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €