Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna jar Ondreja Čiliaka 2023

Krátky opis
Mladých autorov, ktorí sa zapojili do súťaže Literárna jar Ondreja Čiliaka, pozývame na besedu venovanú tvorbe kníh a na kreatívny workshop s autorom bestsellerov Jozefom Banášom. Aktivity začínajú 16.6.2023 o 14.00 hodine. Podujatie je okrem súťažiacich venované aj širokej verejnosti, primárne ľuďom, ktorí sa chcú zlepšiť v písaní a vydať svoju prvú knihu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárny workshop

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
16.06.2023

Popis projektu

Mladých autorov, ktorí sa zapojili do súťaže Literárna jar Ondreja Čiliaka, pozývame na besedu venovanú tvorbe kníhkreatívny workshop s autorom bestsellerov Jozefom Banášom.  Aktivity začínajú 16.6.2023 o 14.00 hodine. Podujatie je okrem súťažiacich venované aj širokej verejnosti, primárne ľuďom, ktorí sa chcú zlepšiť v písaní a vydať svoju prvú knihu.

Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €