Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reštaurovanie zástavy „Előre Pálmay csoport“

Krátky opis
Tekovské múzeum v Leviciach organizuje prednášku s názvom PRED/PO. Uskutoční sa 20. júna o 17.00 v koncertnej sále múzea v Kapitánskej budove.
Fotogaléria
Názov podujatia
PRED/PO

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
20.06.2023

Popis projektu

Dozviete sa zaujímavosti zo zákulisia múzejnej praxe. Ako múzejníci ochraňujú zbierky. Aké predmety sa podarilo reštaurovať za posledných päť rokov. Aké sú reštaurátorské postupy, s kým spolupracujeme a aký je ďalší osud zachránených pamiatok. Prednáša historička múzea, Nikola Mihálová. Vstup na prednášku je zdarma. Reštaurovanie zbierok v rokoch 2019 – 2023 z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nitriansky samosprávny kraj.

Názov prímateľa
Tekovské múzeum v Leviciach

Celkový rozpočet:
5 340,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €