Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Pletke, samie pletke...

Krátky opis
divadelné predstavenie
Fotogaléria
Názov podujatia
Pletke iba pletke...

Miesto konania / kraj
Dolné Plachtince / Veľký Krtíš

Termín konania
11.06.2023

Popis projektu

Div. predstavenie satirická komédia "Pletke..." prezentuje ľudové tradície, zvyky, obyčaje, porekadlá a povery regiónu Hont /miniregión Dolných, Stredných, Horných Plachtiniec a blízkeho okolia/ v 60. rokoch 20. st.
Snahou projektu je sprístupniť pohľad na život a spoločenské dianie vo vtedajšej dobe súčasnej kultúrnej verejnosti.
Divadelná inscenácia je určená širokej verejnosti z okresu Veľký Krtíš, ale aj mimo neho. 

Názov prímateľa
Odtiaľ - Potiaľ

Celkový rozpočet:
3 600,00 €

Výška podpory:
3 150,00 €