Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Púť H&M

Krátky opis
Tentokrát v Trenčíne! Očistí nás pútnická cesta? Čo všetko je treba obetovať duchovnej slobode? Zažite finále extrémne namáhavej púte. Dve ženy – pútničky sa s nami v cieli podelia o autentické zážitky a skúsenosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Púť M&H

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
24.06.2023

Popis projektu
Performatívne dielo, sčasti site specific, ktoré vrhá svetlo na správanie korporátnych podnikov v oblasti životného prostredia. Predstavenie sa zaoberá otázkou jednotlivca na jednej strane, na strane druhej otázkou globálnej výzvy smerom k životnému prostrediu. Do akej miery sme naozaj ekologickí a uvedomelí? Pomôže nám k tomu púť?
Námet a réžia: Petra Fornayová
Účinkujú: Monika Haasová, Heidi Šinková, Petra Fornayová, Vlado Zboroň, Katarína Macková
Dramaturgia: Peter Šulej
Scéna a rekvizity: Matej Gavula
Vizuály streamu a projekcie: Jakub Pišek
Fotoediting: Žofia Dvořáková
Preklad textu piesne: Mária Modrovich
Zvuková upútavka: Ambróz Šulej
Vizuál plagátu: Simon Jeništa
Produkcia: Príchod Godota
Hlavný partner: Fond na podporu umenia
Partneri: Bratislavský samosprávny kraj, Nadácia mesta Bratislava
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Vstupné dobrovoľné.
Názov prímateľa
Príchod Godota

Celkový rozpočet:
7 181,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €